o mnie

”  Photography is a way of feeling, of touching, of loving. What You have caught on film is captured forever… it remembers little things, long after You have forgotten everything „

                         Aaron Siskind

Odkąd pamiętam moja wielką pasją i miłością zawsze były konie..i to od nich zaczęła się moja przygoda z fotografią

Wychowując się w bliskim otoczeniu tak wspaniałych istot nie sposób nie zważać na piękno i grację ,które niosą w każdym swoim ruchu.. 

Fotografia  pojawiła się w moim życiu kilka lat temu jako silna potrzeba zatrzymania tego co najbardziej pragniemy zachować w sercu..

Fotografując,często polegam na intuicji,poszukuję nowych środków wyrazu ,wierząc,że jedno zdjęcie może  powiedzieć więcej niż tysiąc słów…                   Dzieciństwo mojego Syna jest dla mnie nieskończenie wielką inspiracją. Fotografując Igora, z podziwem patrzę na to, w jaki piękny i niezwykły sposób można ująć rzeczy z pozoru zwyczajne. Stare wiadro czy parasol to dla dzieci wręcz magiczne rekwizyty. Dlatego doceniam sposób, w jaki mój Syn wykorzystując tę magię, postrzega i odkrywa świat, tworzy relację z dziećmi i zwierzętami, które fascynują Go ogromnie .

Świat widziany oczyma czterolatka to czarodziejska bajka,w której każdy może stać się,kimkolwiek zechce

 

 

 

 

img_1567
Reklamy